Skip links

Podnieś swoje kwalifikacje oraz zarobki

Organizacja Pomocy Społecznej, to specjalizacja, która pozwoli Ci zarobić średnio o 30% więcej niż starszy specjalista z kilkunastoletnim stażem.

1600+
Kursantów specjalizacji
99%
Zadowolonych kursantów

Porozmawiaj z naszym doradcą 🙂
  Wieloletnie doświadczenie.

  Podczas 28 letniej historii zaufało nam tysiące instytucji centralnych, regionalnych oraz prywatnych firm. Szkoliliśmy pracowników socjalnych w jednostkach pomocy społecznej w całym kraju.

  Posiadamy niezbędne uprawnienia!

  Grupa Olsztyńska Szkoła Biznesu (właściciel portalu emedu.pl) jest jednym z pierwszych podmiotów w Polsce, który uzyskał zgodę na prowadzenie specjalizacji z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej!

  Czym jest Organizacja Pomocy Społecznej?

  To specjalizacja, dzięki której możliwe jest nabycie uprawnień do kierowania Jednostkami Organizacyjnymi Pomocy Społecznej. Absolwent szkolenia zdobywa wszechstronne przygotowanie z zakresu wiedzy o pomocy społecznej, zarządzania, psychologii, prawa i marketingu. Jak pokazują losy naszych kursantów, specjalizacja jest kluczowa w każdym awansie.

  Wyślij zapytanie

  Kwalifikacje wymagane ustawowo!

  Zgodnie z art. 122 ustawy o pomocy społecznej, osoby kierujące jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej są zobowiązane posiadać specjalizację z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej.

  Uprawnienia, których nie dadzą Ci studia podyplomowe!

  Wraz z wejściem w życie przepisów zawartych w Rozporządzeniu MRiPS z dnia 26 września 2012, specjalizacja z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej jest jedyną forma kształcenia, dającą uprawnienia do obejmowania stanowisk kierowniczych w Jednostkach Pomocy Społecznej! Studia podyplomowe od 1 października 2012 roku nie dają uprawnień do obejmowania stanowisk kierowniczych w Jednostkach Pomocy Społecznej!

  Dla kogo jest to szkolenie?

  Dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę oraz zdobyć dyplom akredytowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej!

  Dla osób, które otrzymały możliwość objęcia stanowiska kierowniczego i potrzebują zdobycia wymaganych prawnie kwalifikacji!

  Dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i w przyszłości planują objąć stanowisko kierownicze w Jednostkach Pomocy Społecznej!

  Co uzyskasz po tym szkoleniu?

  Nauczysz się skutecznie planować i realizować zadania pomocy społecznej.

  Nauczysz się organizować pomoc kierując zespołem.

  Nauczysz się w pełni wykorzystywać swój i innych potencjał do pomagania.

  Uzyskasz kwalifikacje akredytowane przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.

  Uzyskaj nawet do 100% dofinansowania!

  W ramach Krajowego Funduszu Szkoleń można uzyskać 80% lub w przypadku mikroprzedsiębiorstw nawet do 100% dofinansowania 🤑👌

  Sprawdź jakich dokumentów wymaga twój Urząd Pracy, a my pomożemy Ci w kompletowaniu wniosku.

  Skontaktuj się z nami

  Najlepsi wykładowcy

  Dlaczego warto?

  Możliwość rezygnacji

  Musisz zrezygnować ze specjalizacji w trakcie jej trwania? Nie ma problemu. Zapłacisz tylko proporcjonalną cenę za zjazdy w których wziąłeś/wzięłaś udział.

  Najwyższa jakość

  Mamy największe doświadczenie w Polsce. Zrealizowaliśmy 28 edycji szkoleń w całym kraju i przeszkoliliśmy ponad 1600 osób!

  Uzyskaj uprawnienia

  Ukończenie szkolenia specjalizacyjnego, zgodnie z Ustawą o pomocy społecznej jest jednoznaczne z uzyskaniem uprawnień do kierowania Jednostkami Organizacyjnymi Pomocy Społecznej.

  Darmowa rejestracja

  Nie pobieramy opłaty rejestracyjnej. Rejestracja na szkolenie jest całkowicie darmowa!

  Kadra dydaktyczna

  Kadrę dydaktyczną stanowią wykładowcy posiadający zgodę Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej na prowadzenie szkoleń specjalizacyjnych z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej.

  Wygodna płatność

  Oferujemy możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty. Do wyboru od 1 do 50 rat.
  Do 10 rat – raty 0%!

  O szkoleniu

  Liczba godzin

  265 godzin dydaktycznych

  Zjazdy

  Sobota-niedziela, 2 razy w miesiącu

  Koszt

  3200 zł 3000 zł
  To tylko 11 zł/h!
  Rozbij płatność na raty 0%!

  Sprawdź nasz system ratalny!

  Specjalizacja już od 60 zł!

  Rozbij płatność nawet na

  50 rat!

  Do 10 rat – raty 0%!

  Zapisz się!
  28
  Lat doświadczenia
  28
  Edycji specjalizacji
  1600+
  Kursantów specjalizacji
  99%
  Zadowolonych kursantów

  Poznaj opinie naszych kursantów

  “Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Miałam wątpliwości co do szkolenia online, jednak wiedza i sposób przekazania tej wiedzy przez wykładowców był na naprawdę wysokim poziomie!”

  Magdalena Król
  Magdalena Król
  MOPS Przasnysz, Kierownik działu

  “Chciałem podwyższyć swoje kwalifikacje, dlatego wybrałem szkolenie specjalizacyjne. Forma super, bez zastrzeżeń. Tematy przekazane bardzo precyzyjnie, a kontakt z wykładowcami był bardzo dobry.”

  Karol Głuchowski
  Karol Głuchowski
  PCPR Olecko, Kierownik działu

  Program szkolenia

  Zapisz się!

  Masz pytanie?

  Jest to specjalizacja, dzięki której możliwe jest nabycie uprawnień do kierowania jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej. Zgodnie z art. 122 Ustawy o pomocy społecznej osoby kierujące jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej są zobowiązane posiadać specjalizację z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej.

  Wraz z wejściem w życie przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 26 września 2012 jedyną formą kształcenia, dającą uprawnienia do obejmowania stanowisk kierowniczych w jednostkach pomocy społecznej jest szkolenie specjalizacyjne. Studia podyplomowe dawały uprawnienia do 1 października 2012 roku

  Zgodnie z art. 122 Ustawy o pomocy społecznej osoby kierujące jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej są zobowiązane posiadać specjalizację z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej.

  • Regionalne ośrodki polityki społecznej
  • Powiatowe centra pomocy rodzinie
  • Ośrodki pomocy społecznej
  • Domy pomocy społecznej
  • Placówki specjalistycznego poradnictwa, w tym rodzinnego
  • Ośrodki wsparcia
  • Ośrodki interwencji kryzysowej

  Aby przystąpić do szkolenia, nie są wymagane żadne kwalifikacje. Jednak, aby zostać kierownikiem jednostek pomocy społecznej, należy posiać 3 letnie doświadczenie oraz specjalizację z zakresu Organizacji Pomocy Społecznej.

  Aby przystąpić do szkolenia, należy wypełnić kartę uczestnika oraz podanie o przyjęcie na specjalizację, które zostaną wysłane na Państwa adres mailowy po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

  Tak, wystarczy napisać prośbę o rezygnację ze specjalizacji na rekrutacja.ops@osb.edu.pl. Zapłacisz tylko proporcjonalną cenę za zjazdy w których wziąłeś/wzięłaś udział.

  Specjalizacja za 3200 3000 zł!

  Nie przegap okazji

  Nie zwlekaj, podnieś swoje kwalifikacje!

  Wypełnij formularz.
  Chętnie się z Tobą skontaktujemy 🙂