Skip links

Nasza misja

Od 2020 jesteśmy częścią Grupy Olsztyńskiej Szkoły Biznesu. Misją emedu jest dostarczenie najnowszej wiedzy i zapewnienie wsparcia eksperckiego w dążeniu do stałego podwyższania edukacji w obszarze psychologii, polityki społecznej i medycyny.

Od ponad dwóch dekad tworzymy firmę, która działa w oparciu o najwyższe standardy kodeksu etycznego oraz funkcjonującą w symbiozie z otaczającym nas środowiskiem. Chętnie angażujemy się w projekty ważne społecznie, istotne pod kątem rozwoju i edukacji społeczności lokalnych.

Co oferujemy

Od 26 lat dostarczamy naszym Klientom nowatorskie i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie szkoleń oraz badań i analiz. Od początku istnienia, naszym motorem do działania była pasja do tego co robimy, chęć tworzenia trendów i bycia liderem na rynku. Ciągle się rozwijamy, by móc jak najlepiej definiować potrzeby naszych Klientów i oferować usługi zgodne z ich oczekiwaniami. Każdy nowy kursant jest dla nas nieocenioną inspiracją do tworzenia nowatorskich programów szkoleniowych.

Co nas wyróżnia

I miejsce

w konkursie na najlepsze wykorzystanie Europejskiego Funduszu Społecznego.

I miejsce

w konkursie i tytuł Dobra Praktyka EFS w kategorii przedsiębiorczość za projekt „Zastrzyk wiedzy. Profesjonalizacja Opieki Pielęgniarskiej”

III miejsce

w Rankingu Firm Szkoleniowych prowadzonym przez portal publiczni.pl.

Izba firm szkoleniowych

Od marca 2006 r. należymy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

Akredytacja

Akredytacja programów szkoleniowych w zakresie kształcenia pracowników socjalnych przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Centrum Kształcenia Podyplomowego

Uprawnienia nadane przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych do prowadzenia kształcenia podyplomowego, kursów specjalistycznych i dokształcających w obszarze medycyny.

Profesjonalizm doceniony przez najlepszych

Opinie